KONST / Litografier / Färglitografi 14299077
nr 1429 9077
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Signerad, numrerad 45/250. Färglitografi, bildmått: 27x19cm, yttermått inklusive ram: 40x31cm
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
måndag 1 november 2021
kl 20:17:45